Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)

Kubek GIGI

Świąteczny kubek Gigi ozdabiają urocze pingwinki, które pomogą Ci przekazać moc gorących życzeń. Kubek będzie znakomitym prezentem bożonarodzeniowym lub walentynkowym.

cena brutto

28,55 zł

Kubek świąteczny – podaruj swoim bliskim coś wyjątkowego

Chociaż Boże Narodzenie to niepowtarzalny czas, który pragniemy spędzać w gronie bliskich, to również moment obdarowywania ich wspaniałymi prezentami. Poszukiwania idealnego podarunku zwykle zaczynamy znacznie wcześniej, aby zdążyć przed pierwszą gwiazdką.Kubek świąteczny to jeden z najchętniej wybieranych prezentów, który przypadnie do gustu właściwie każdemu.

Uroczy upominek oraz dodatek do większego prezentu

Kubki świąteczne, które możesz zakupić w Tommy Cafe, sprowadzamy specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich z zagranicy.Te atrakcyjne i wyróżniające się produkty mogą stać się zarówno drobnym i uroczym upominkiem, jak i częścią większego zestawu.

Kubek w zestawie

Choć nie brakuje gotowych propozycji zestawów prezentowych, bez najmniejszego problemu możesz także skomponować własny. Wystarczy, że dobierzesz przepyszną herbatę lub kawę.Możliwości jest jednak znacznie więcej, więc przed Tobą poważna decyzja.

Najchętniej kupowany gadżet dla każdego

Musisz pamiętać, że kubek to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów.i powinieneś mieć to na względzie. Jego popularność w okresie świątecznym tylko wzrasta. Wszystko dzięki niepowtarzalnym naczyniom, które w tym okresie stają się dostępne. Jednym z powodów jest większa ilość wyjątkowych naczyń, które są wtedy dostępne. Każdy kubek świąteczny, który znajduje się w naszej ofercie, ma swój oryginalny charakter – od eleganckich zdobień po zabawne obrazki. To jednak właśnie te detale pomogą Ci stworzyć idealny prezent dla wybranej przez Ciebie osoby.

Świąteczny kubek Gigi – dużo miłości i urocze pingwinki

Niepowtarzalny kubek specjalnie dla wyjątkowej osoby! Świąteczny kubek Gigi ozdabiają urocze pingwinki i serduszka. Nie bez znaczenia jest także unikalny kształt oraz wytrzymałe ucho ozdobione filigranowym pingwinkiem. Jeśli wybierzesz właśnie to naczynie na prezent, bez trudu pokażesz bliskiej osobie, jak bardzo ją kochasz. To także wspaniały pomysł na walentynkowy upominek.

Napisz swoją opinię

Kubek GIGI

Kubek GIGI

Świąteczny kubek Gigi ozdabiają urocze pingwinki, które pomogą Ci przekazać moc gorących życzeń. Kubek będzie znakomitym prezentem bożonarodzeniowym lub walentynkowym.

Napisz swoją opinię