Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)

Kubek GIGI IGLO

Świąteczny kubek Gigi Igloo to idealny sposób na pokazanie bliskim, jak bardzo ich kochasz. Kubek ma wyjątkowy kształt, urocze zdobienia, a także malutkiego pingwinka na uchwycie.

cena brutto

28,55 zł

Świąteczny kubek Gigi Igloo z wyjątkowym zdobieniem

Jeden z najbardziej uroczych kubków, jakie kiedykolwiek widziałeś! Świąteczny kubek Gigi Igloo bardzo różni się od pozostałych naczyń. Nieco inny kształt, solidne ucho ozdobione malutkim pingwinkiem oraz wyjątkowy wzór to jedynie część jego zalet. Uroczy nadruk przedstawia bowiem wesołego pingwinka, który przesyła Twoim najbliższym dużo miłości prosto ze swego igloo.

Aby Gigi Iglo nie stał samotnie na półce, możesz dokupić do kompletu kubek Gigi:)

Kubek świąteczny – podaruj swoim bliskim coś wyjątkowego

Chociaż Boże Narodzenie to niepowtarzalny czas, który pragniemy spędzać w gronie bliskich, to również moment obdarowywania ich wspaniałymi prezentami. Poszukiwania idealnego podarunku zwykle zaczynamy znacznie wcześniej, aby zdążyć przed pierwszą gwiazdką.Kubek świąteczny to jeden z najchętniej wybieranych prezentów, który przypadnie do gustu właściwie każdemu.

Uroczy upominek oraz dodatek do większego prezentu

Kubki świąteczne, które możesz zakupić w Tommy Cafe, sprowadzamy specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich z zagranicy.Te atrakcyjne i wyróżniające się produkty mogą stać się zarówno drobnym i uroczym upominkiem, jak i częścią większego zestawu.

Kubek w zestawie

Choć nie brakuje gotowych propozycji zestawów prezentowych, bez najmniejszego problemu możesz także skomponować własny. Wystarczy, że dobierzesz przepyszną herbatę lub kawę.Możliwości jest jednak znacznie więcej, więc przed Tobą poważna decyzja.

Najchętniej kupowany gadżet dla każdego

Musisz pamiętać, że kubek to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów.i powinieneś mieć to na względzie. Jego popularność w okresie świątecznym tylko wzrasta. Wszystko dzięki niepowtarzalnym naczyniom, które w tym okresie stają się dostępne. Jednym z powodów jest większa ilość wyjątkowych naczyń, które są wtedy dostępne. Każdy kubek świąteczny, który znajduje się w naszej ofercie, ma swój oryginalny charakter – od eleganckich zdobień po zabawne obrazki. To jednak właśnie te detale pomogą Ci stworzyć idealny prezent dla wybranej przez Ciebie osoby.

Napisz swoją opinię

Kubek GIGI IGLO

Kubek GIGI IGLO

Świąteczny kubek Gigi Igloo to idealny sposób na pokazanie bliskim, jak bardzo ich kochasz. Kubek ma wyjątkowy kształt, urocze zdobienia, a także malutkiego pingwinka na uchwycie.

Napisz swoją opinię