Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)
Strona główna > Ekspresy>Saeco>Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino umożliwi Ci przygotowanie doskonałej kawy z dodatkiem świeżego mleka. Urządzenie doskonale sprawdzi się w każdej firmie, gdyż umożliwia przygotowanie różnorodnych napoi. Bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie.

cena brutto

9 312,86 zł

- +

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino – perfekcja i wszechstronność

Włoska firma Saeco to wiodący producent najlepszych ekspresów do kawy, które cenione są przez profesjonalistów i nie tylko. Seria Phedra Evo to linia stworzona do użytku w firmach i kawiarniach – wszystko za sprawą dużej gamy napojów, które można przygotować dzięki tym ekspresom. Urządzenie oferuje 8 szybkich wariantów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Model Phedra Evo Cappuccino ma też dodatkową zaletę – pozwala na korzystanie ze świeżego mleka.

Idealne cappuccino w zasięgu ręki

Kawa w biurze nie musi być nudna! Phedra Evo Cappuccino umożliwi Ci przygotowanie 8 wyjątkowych napojów, w tym kawy, herbaty czy gorącej czekolady. Każdy z nich będzie smakować wyśmienicie. Dużym udogodnieniem jest możliwość korzystania ze świeżego mleka, co przekłada się na jeszcze lepszy smak zabielanych kaw i czekolad. Urządzenie posiada automatyczny cappuccinatore, który umożliwia szybkie spienienie mleka, a także osobną wylewkę gorącej wody. Ekspres wyposażony jest ponadto w pojemnik na kawę ziarnistą oraz 2–3 osobne pojemniki na produkty instant. Duży kolorowy wyświetlacz i intuicyjny interfejs pozwalają na szybkie zaprogramowanie urządzenia i ułatwiają przygotowanie napoju. Wygodne korzystanie z ekspresu to jego ogromna zaleta.

Phedra Evo Cappuccino – gdzie sprawdzi się idealnie?

Ekspres do kawy Phedra Evo rewelacyjnie sprawdzi się w każdym biurze i szybko stanie się prawdziwym hitem w firmie. Urządzenie będzie doskonałym dodatkiem także w lokalu gastronomicznym lub hotelu – wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i profesjonalizm. Szczególnie polecane dla miejsc, w których przygotowuje się od 100-300 kubków napoi dziennie. Kawy przygotowane w ekspresie zachwycą swoim smakiem każdego klienta lub gościa hotelowego, a szeroki wybór napojów dodatkowo ułatwia trafienie w gust osób korzystających z ekspresu. Phedra Evo Cappuccino to produkt, który musisz mieć!

System płatniczy

Zapewne nie jednego właściciela restauracji, sklepu, stacji benzynowej, sali weselnej czy innych instytucji ucieszy możliwość zakupienia Phedry Evo Cappuccino wraz z systemem płatniczym. Zamieniając tym samym ekspres na maszynę vendingową -  wyceniasz każdy napój i czekasz aż skrzynia napełni się monetami! Uwaga, proponowany przez nas system płatniczy nie wydaje reszty. Koszt takiego systemu to 800zł netto.

Specyfikacja urządzenia

  • Wymiary: 393 x 695 x 508 mm
  • Waga: 37,5 kg
  • Kolor: czarny
  • Zasilanie: 220–240 V/50 Hz
  • Pobór mocy: 1750 W
  • Pobór wody: z sieci wodociągowej, wewnętrznego zbiornika lub niezależnego zewnętrznego zbiornika
  • Pojemność tacy ociekowej: 1,8 l
  • Blok zaparzający: 7 lub 9 g
  • Pojemność zbiornika na fusy: 50 sztuk

Napisz swoją opinię

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino

Ekspres do kawy Phedra Evo Cappuccino umożliwi Ci przygotowanie doskonałej kawy z dodatkiem świeżego mleka. Urządzenie doskonale sprawdzi się w każdej firmie, gdyż umożliwia przygotowanie różnorodnych napoi. Bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie.

Napisz swoją opinię