Worek jutowy po kawie MIX wzorów do wyboru

65,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 65,00 zł

Wysyłka: 48h
W magazynie: 1
Dostawa od: 15,90zł

Worek po kawie : Papua Nowa Gwinea
Ilość

WORKI PO KAWIE - SERIA LIMITOWANA

Transport kawy na świecie odbywa się przede wszystkim przy wykorzystaniu statków, przez co jest bardzo czasochłonny, dlatego tak duże znaczenie mają odpowiednie warunki transportu i pakowania kawy. Surowe ziarna kawy, które trafiają do naszej palarni zapakowane są w worki jutowe, co zapewnia im oddychalność, swobodny dopływ powietrza. Średnio worek z kawą waży około 60 kg.

 

Mając na uwadze ważny aspekt środowiskowy i wiedząc, że worek jutowy poza zastosowaniem w transporcie i przechowywaniu może mieć wiele innych zastosowań, wierzymy, że dzięki naszym klientom otrzyma drugie życie.

 

Worek jutowy po kawie świetnie sprawdzi się jako element wystroju wnętrz, materiał, z którego powstaną torby, poduszki i inne cuda, czy jako ocieplenie domków dla zwierząt (ule, budy, budki, schrony). Główne zalety juty to naturalny materiał biodegradowalny i przepuszczalność powietrza, przez co worki sprawdzą się również przy przechowywaniu warzyw, owoców i nasion.

 

Worki różnią się między sobą nadrukiem, gdyż pochodzą z różnych krajów i plantacji. Mogą znajdować się na nich otarcia, naklejki transportowe czy ślady po otwarciu - worki nie są zniszczone, są to naturalne ślady ich użytkowania.

 

Wybierając wariant losowy otrzymasz worek jutowy zwyczajny, pozbawiony ozdobnych wytłoczeń. Taki worek również nada się do wszelkiego rodzaju dekoracji, zabezpieczenia roślin przed zimnem, do przechowywania warzyw, owoców, produktów sypkich, czy jako ocieplenie uli i innych budek.

 

Wymiary:

Długość: 100 - 120 cm

Szerokość: 70 cm