Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)
Strona główna > Akcesoria>Zaparzacze do herbaty>Zaparzacz okragły Bałwanek 5 cm

Zaparzacz okragły Bałwanek 5 cm

Okrągły zaparzacz do herbaty ze stali nierdzewnej z figurką Bałwanka. Idealnie nadaje się do zaparzania herbaty liściastej, smakowych mieszanek herbacianych lub ziół.

Szczegóły

  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna
  • Kolor: Srebrny
  • Wymiary: 5 cm średnicy

cena brutto

17,07 zł

Okrągły zaparzacz z ozdobą na łańcuszku – musisz go mieć!

Jeśli uwielbiasz dobrą herbatę, zapewne już odkryłeś, że najlepszy napar otrzymuje się po zaparzeniu herbaty liściastej. Wiele osób rezygnuje z jej wyjątkowego aromatu, ponieważ nie wie, co zrobić z fusami, które przeszkadzają im w cieszeniu się pełnią smaku napoju. Okrągły zaparzacz z ozdobą na łańcuszku to znakomity pomocnik, który ułatwi przygotowanie ulubionego naparu i zabezpieczy go przed fusami.

Wykonany z najlepszych materiałów

W czasie parzenia herbaty każdy zaparzacz poddawany jest działaniu wody i wysokiej temperatury. Oznacza to, że musi on być wykonany z materiałów, które doskonale znoszą takie nieprzyjazne warunki. Właśnie dlatego do stworzenia naszego okrągłego zaparzacza z ozdobą na łańcuszku użyta została stal nierdzewna najwyższej jakości. Gwarantuje to jego niezawodność przez cały czas korzystania z niego.

Wygodne korzystanie z okrągłego zaparzacza

Przygotowanie naparu z ulubionej herbaty liściastej nigdy nie było tak proste! Wystarczy, że odmierzysz odpowiednią porcję suszu i umieścisz ją w zaparzaczu. Zamknij go i zabezpiecz przed niekontrolowanym otwarciem za pomocą metalowej blokady. Umieść zaparzacz w kubku i zalej wodą. Odczekaj, aż liście uwolnią cały aromat, a następnie wyciągnij przedmiot. Wystarczy, że pociągniesz za metalowy łańcuszek, na którego końcu znajduje się wyjątkowa ozdoba. Po użyciu wyrzuć fusy i oczyść zaparzacz.

Estetyczny design

Praktyczność to nie jedyna zaleta naszych zaparzaczy – równie ważny jest ich wyjątkowy design. Specjalna ozdoba to bardzo estetyczny dodatek, który łączy ciekawy wygląd z funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdziesz różne okrągłe zaparzacze z ozdobą na łańcuszku. Wybór należy do Ciebie! Bez wątpienia znajdziesz wzór, który Ci się spodoba.

Napisz swoją opinię

Zaparzacz okragły Bałwanek 5 cm

Zaparzacz okragły Bałwanek 5 cm

Okrągły zaparzacz do herbaty ze stali nierdzewnej z figurką Bałwanka. Idealnie nadaje się do zaparzania herbaty liściastej, smakowych mieszanek herbacianych lub ziół.

Napisz swoją opinię