Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)
Strona główna > Kawa>Zestawy kawowe>Zestaw startowy kaw naturalnych ziarnistych

Zestaw startowy kaw naturalnych ziarnistych

Zestaw startowy kaw ziarnistych naturalnych

Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć kawową przygodę z Tommy Cafe.

cena brutto

69,50 zł

59,07 zł

Oszczędzasz: -15%

- +

Często robiąc zakupy w nowym miejscu, zastanawiamy się „co wybrać”? „Od czego zacząć”? Wybrać opakowanie duże czy małe? Wychodząc naprzeciwko wszystkim tym, którzy borykają się z takimi wątpliwościami, Tommy Cafe przygotowało kilka zestawów startowych kaw, w różnych wariantach: kawy mielone, ziarniste, naturalne i smakowe. Mamy nadzieję pomóc tymi zestawami w wyborze Waszej idealnej kawy.

Zestaw startowy kaw ziarnistych naturalnych, zawiera 5 kaw z różnych zakątków świata; skomponowany jest tak, aby były to kawy różnorodne, o różnej intensywności, różnych nutach smakowych i zapachowych. Po wypiciu każdej z nich, można już określić, która kawa jest bliska ideału, czy wolimy łagodniejszą kawę czy może wręcz przeciwnie, czy uwiodły nas nuty cytrusowe Oceanii czy też pozostaniemy wierni waniliowo- czekoladowemu aromatowi z Tanzanii.

Mamy nadzieję, że taki zestaw pomoże w dobraniu kolejnych kaw a przy tym przyniesie radość w odkrywaniu nowych smaków. Poza tym, warto podkreślić, że w zestawie kawy wychodzą taniej!

Nasze zestawy kawowe są również świetnym pomysłem na prezent. Nie zawsze bowiem znamy preferencje smakowe osoby, którą chcemy obdarować. Dzięki takim zestawom mamy o wiele większe szanse, że prezent będzie trafiony a osoba obdarowana będzie zadowolona.

Każda kawa z zestawu, zapakowana jest w czarną, matową torebkę z zamknięciem strunowym, umożliwiającym otwieranie jej i zamykanie, wentylkiem, który odprowadza „kawowe gazy” ( taka ciekawostka – świeżo palone kawy są „nagazowane dwutlenkiem węgla” i gdybyśmy ich nie zamykali w torebkach z wentylkiem, mogłoby dojść do rozerwania opakowania) i oznaczeniami co to za kawa, skąd pochodzi i kiedy była palona.

Dokładnie zestaw składa się z 5 kaw:

  • Kolumbia Excelso 150g

  • Gwatemala Antigua SHB 150g,

  • Tanzania AA Plus 150g,

  • Papua Nowa Gwinea AA 150g,

  • Indie Monsooned Malabar AA 150g.

Oddając w Wasze ręce nasze zestawy kawowe, mamy nadzieję, że spotkają się z Waszymi pozytywnymi opiniami i z niecierpliwością oczekujemy Waszych komentarzy i recencji a także jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Smacznego!

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy kaw naturalnych ziarnistych

Zestaw startowy kaw naturalnych ziarnistych

Zestaw startowy kaw ziarnistych naturalnych

Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć kawową przygodę z Tommy Cafe.

Napisz swoją opinię