Zestaw prezentowy kawa ziarnista KOPI LUWAK + AEROPRESS

299,00 zł

(299,00 zł szt.)

Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 299,00 zł


Wysyłka: 48h
W magazynie: 5 szt.
Dostawa od: 15,90zł

wersja do wyboru: : zestaw mielony
Ilość

Wyjątkowy zestaw Aeropress i kawa Kopi Luwak z certyfikatem!

Prawdziwie elegancki zestaw upominkowy/prezentowy, składający się z Aeropress’u firmy Aerobi oraz oryginalnej kawy Kopi Luwak 50g w ziarnie, który wpisuje się w obecne trendy pod wieloma względami.
Po pierwsze Aeropress – nie każdy wie co to takiego, bowiem najszybciej zdobył uznanie w środowisku hipsterskim a dopiero teraz jego zalety dostrzega szersza rzesza klientów. Jest to urządzenie do parzenia kawy, można by je określić mianem „ekspresu przenośnego”. Nie dość, że jest zrobiony z lekkiego i wytrzymałego tworzywa, które z powodzeniem możemy zabierać ze sobą w podróż, nie stłucze się i nie zajmie dużo miejsca, to parzenie w nim kawy jest łatwe i nie wymaga dostępu do źródeł prądu czy gazu – aczkolwiek niezbędna jest gorąca woda:) Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest też możliwość eksperymentowania z parzeniem kawy, można to zrobić na dwa sposoby, metodą zwykłą bądź odwróconą. Można pokombinować z ilością kawy, temperaturą wody, filtrami itp.Po drugie, oprócz Aeropress’u, w zestawie jest kawa Kopi Luwak 50g wraz z certyfikatem potwierdzającym dzikie pochodzenie tej kawy. Kawa Lopi Luwak jest znana na całym świecie, gdyż jest bardzo wyjątkowa. Nie dość, że budzi kontrowersję jej sposób „obróbki” to jeszcze dla niektórych cena tej kawy jest nieprawdopodobna. To prawda, że płacimy 149 zł za 50g tej kawy, co jest dość sporo, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że płacimy tu i za markę i za to, że łaskuny, które zjadają owoce kawowca a następnie je wydalają lekko nadtrawione sokami trawiennymi, żyją dziko na wolności, nie są przetrzymywane w hodowlach, co potwierdza dołączony do zestawu certyfikat. Zestaw Aeropress i kawa Kopi Luwak jest zatem dość luksusowy, gdyż kawa Kopi Luwak jest sprzedawana co roku w niewielkich ilościach ze względu na pozyskiwanie tych ziaren, cena więc jest windowana do góry na giełdach światowych, w zależności od urodzaju zbiorów.Zestaw spakowany na prezent - nie potrzebujesz tracić czasu na jego pakowanie!

Po trzecie, cały zestaw Aeropress plus kawa Kopi Luwak jest zapakowany w modne pudełko fasonowe, które można wykorzystać jeszcze wielokrotnie, co przyczynia się do najnowszych trendów zero-waste, eko itp. Pudełko w naturalnym kolorze, wykonane z tektury falistej. W środku jest wypełnienie z wełny drzewnej aby zapewnić i wygląd i bezpieczeństwo zestawu. Na zewnątrz ozdobna banderola, co sprawia, że zestaw jest gotowy do wręczenia na prezent. Zestaw prezentowy Aeropress plus kawa Kopi Luwak jest wspaniałym pomysłem, jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego z odrobiną luksusu. Idealne na prezent dla każdego mężczyzny, chociaż nie tylko.Doskonały prezent dla Niego ?

Wiadomo jednak nie od dziś, że łatwiej kupić upominek kobiecie aniżeli mężczyźnie – tak przynajmniej wynika z wielu przeprowadzonych ankiet. Dlatego Tommy Cafe postanowiło wyjść naprzeciw temu zadaniu i skomponować bardziej męski zestaw, zwłaszcza, że świąt typowo męskich jest wcale nie mało: Dzień Ojca, Dzień Chłopaka,Dzień Mężczyzny, Dzień Dziecka.. :) Polecamy nasz zestaw Aeropress i kawa Kopi Luwak ze względu na wyjątkową zawartość, piękne opakowanie, uniwersalność i odrobinę luksusu.Czy mogę zamówić wersję mieloną ?

Jeśli chcesz zestaw Aeropress i kawa Kopi Luwak otrzymać w wersji mielonej, musisz zaznaczyć odpowiednią opcję przy składaniu zamówienia. Wersja domyślna tego zestawu to opcja ziarnista, jednakże skoro to Aeropress, to możemy zmielić kawę Kopi Luwak właśnie pod tą metodę parzenia. Aeropress jest taką fajną metodą parzenia, że można eksperymentować z grubością mielenia - za każdym razem wyjdzie inny efekt. Gdy nie zaznaczysz inaczej, to kawa Kopi Luwak zostanie domyślnie zmielona na średnio. Zestaw Aeropress i kawa Kopi Luwak w wersji mielonej nie różni się ceną od wersji w ziarnie.

Dowiedz się co co myślą o nas inni:

Opinie klientów

Na podstawie recenzji 2
Napisz recenzję !
Marcin cze 18, 2019

Wow - robi wrażenie

Pięknie spakowany zestaw - idealny na prezent

Asia cze 3, 2019

Woow

Supeer prezent ;))) Bardzo ładne pudełko.

Zobacz także

14 innych produktów w tej samej kategorii: