Kapsułki do Nespresso® Tommy Cafe STARTER MIX 3 szt.

5,97 zł

(5,97 zł op.)

Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 5,97 zł

Wysyłka: 48h
W magazynie: -26 op.
Dostawa od: 15,90zł

Ilość

Kapsułki Tommy Cafe do Nespresso® STARTER MIX 3 szt.

Wyjątkowa kawa w kapsułkach dedykowanych do automatycznych ekspresów z systemami zgodnymi z Nespresso®.

 

Świeżo palona kawa z Tommy Cafe zyskała nowy wymiar. Wychodząc naprzeciw licznym sugestiom Klientów, stworzyliśmy kapsułki według naszych autorskich receptur. Kapsułki te śmiało mogą służyć jako zamienniki kapsułek do Nespresso®.

 

Na sam początek, wprowadziliśmy 3 rodzaje kapsułek ze świeżo paloną kawą:
- Kolumbia Excelso – kawa o zbilansowanym smaku i aromacie, pełna nut orzechowych - najdelikatniejsza z tych trzech propozycji – lekka Arabica
- Indie Monsooned Malabar – kawa o średnim stopniu palenia, niskiej kwasowości, z wyczuwalnymi nutami orzechów i dymnym aromatem – mocna Arabica
- Espresso Gold Blend – to nasza bestsellerowa mieszanka Arabiki z Robustą, zrównoważona, ciemniej wypalona, idealna do pobudzającego espresso jak i do kaw mlecznych.

 

Przygotowując kapsułki w naszej palarni kawy, dokładamy wszelkich starań, by trafiały one do opakowań pełne swoich walorów smakowych i jakościowych. To produkt powstały rzemieślniczo, kupując go, Klient otrzymuje zarówno gwarancję świeżości palenia kawy, jak i jej zmielenia.

 

Starter z 3 kapsułkami to małe opakowanie, które powstało w celu przetestowania naszych kapsułek w ekspresach Klientów. Będziemy wdzięczni za każdą opinię i sugestię dotyczącą naszych kapsułek Tommy Cafe.

 

Składniki: 3 kapsułki * 5,5 g

Kawa o średnim stopniu palenia, niskiej kwasowości, smaku ziemistym, dymnym z wyczuwalnym aromatem cygar, wzbogacona nutą czekolady i prażonych orzechów.

4 innych produktów w tej samej kategorii: