Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

Sposób parzenia

Sposób parzenia

Waga

Waga

intensywność smaku

intensywność smaku

kwasowość

kwasowość

stopień wypalenia

stopień wypalenia

ziarnista/mielona

ziarnista/mielona

rodzaj kawy

rodzaj kawy

Region/pochodzenie:

Region/pochodzenie:

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 2 kg

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 489,00 zł

Kawy świata

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w wypalaniu ziaren kawy pochodzących z różnych zakątków świata. Nasza palarnia zlokalizowana jest w Skoczowie, niewielkiej miejscowości na południu Polski, tworzą ją przede wszystkim ludzie pełni zaangażowania i pasji do kawy.

W swojej ofercie posiadamy najwyżej jakości kawy o różnym profilu smakowym, kwasowości oraz intensywności. Nasza kawa idealnie nada się do aromatycznego espresso, aksamitnego cappuccino, czy frappe z dodatkiem lodów i bitej śmietany. Podstawą są świeżo palone ziarna pochodzące ze sprawdzonych plantacji. 

Naszą palarnię wyróżnia jakość, smak i aromat wypalanych kaw, oferowana jasnopalona kawa z segmentu Arabica Specialty - Panama Finca La Camiseta Natural, ekskluzywne i rzadkie kawy z segmentu Top Arabica: Kopi Luwak, Jamaica Blue Mountain, Kona Extra Fancy oraz popularne kawy z Ameryki Południowej: Brazylia Santos, Yellow Bourbon czy Peru HB, które są zawsze świetnym wyborem. Jako jedna z nielicznych palarni w Polsce specjalizujemy się także w produkcji kaw smakowych. W ofercie posiadamy kilkanaście smaków, od słodkiej wanilii po wyborną whiskey.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kaw z różnych zakątków świata, które na indywidualne życzenie klienta możemy zmielić na dowolną grubość dostosowaną do metody parzenia (od tradycyjnego zalewania, przez przelewowe, kolbowe, chemex, dripper, aeropress, kawiarkę, a kończąc na metodzie tureckiej). Nasza kawa jest mielona tuż przed wysyłką zamówienia, co gwarantuje jej świeżość i aromat na dłużej.

Aktywne filtry